O Kancelarii

Kancelaria świadczy pomoc prawną od 2009 roku. Specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze procesu udzielania zamówień publicznych, przede wszystkim w branży IT oraz sektora bankowego. Kancelaria mieści się w Warszawie.

 

Właścicielem Kancelarii jest Radosław Mytkowski – radca prawny od 2006 roku, wpisany na listę prowadzoną przez Okręgową Izbę Radców Prawnych w Warszawie (WA-6458). Absolwent Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu im. A. Mickiewicza w Poznaniu. Ukończył także Podyplomowe Studium „Audyt wewnętrzny w jednostkach sektora finansów publicznych" (Akademia Ekonomiczna im. O. Langego we Wrocławiu) oraz Studia Podyplomowe „Przygotowanie i zarządzanie projektami partnerstwa publiczno - prywatnego" (Szkoła Główna Handlowa w Warszawie).

 

Uzyskane, gruntowne, przygotowanie teoretyczne stało się fundamentem do rozwoju w pracy zawodowej. Początkowo jego doświadczenia zawodowe łączyły się z pracą w jednostkach sektora finansów publicznych na stanowisku podinspektora w jednostce samorządu terytorialnego, a także inspektora państwowego Najwyższej Izby Kontroli. Kolejnym etapem na ścieżce rozwoju zawodowego było świadczenie pomocy prawnej w Zespole Radców Prawnych Polskiej Agencji Informacji i Inwestycji Zagranicznych S.A. w Warszawie, w tym udział w pracach komisji przetargowych i reprezentacja przed Zespołem Arbitrów przy Urzędzie Zamówień Publicznych.

 

Zdobyta wiedza z zakresu funkcjonowania jednostek sektora finansów publicznych, została następnie wzbogacona tzw. doświadczeniem biznesowym, nabytym w renomowanych kancelariach prawniczych.

 

Radosław Mytkowski jest autorem publikacji w prasie branżowej, a także prowadzi szkolenia, w szczególności dedykowane dla pracowników firm biorących udział w procesie udzielania zamówień publicznych.

 

Kancelaria specjalizuje się przede wszystkim w obsłudze procesu udzielania zamówień publicznych, w tym reprezentacją w postępowaniu odwoławczym przed Krajową Izbą Odwoławczą w Warszawie. Usługi Kancelarii dedykowane są zarówno dla jednostek sektora finansów publicznych, jak i dla podmiotów prywatnych. Zapewniamy również kompleksową pomoc prawną osobom fizycznym, począwszy od spraw cywilnych, administracyjnych aż po obsługę prawną działalności gospodarczej, w tym dochodzenia roszczeń na drodze postępowania sądowego. Oferujemy szeroki wybór szkoleń dedykowanych przede wszystkim jednostkom samorządu terytorialnego.

 

Kancelaria świadczy pomoc prawną (od 2009 r.) przede wszystkim w zakresie zamówień publicznych oraz procesu inwestycyjnego, przede wszystkim w branży IT oraz sektora bankowego. W szczególności w roku 2011 nasza Kancelaria reprezentowała przed KIO prowadziła kompleksową obsługę prawną (nadzór nad przygotowaniem i złożeniem oferty oraz reprezentacja przed KIO) na rzecz konsorcjum firm w składzie Asseco Poland S.A. i BRE Bank S.A. (aktualnie mBank S.A.) w ramach ubiegania się o udzielenie zamówienia publicznego dostawę, wdrożenie i utrzymanie systemu „Śląska Karta Usług Publicznych" o wartości blisko 190 mln zł.

 

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

OIRP Warszawa

Media

Kontakt

Kancelaria Radcy Prawnego

Radosław Mytkowski

 

al. Wilanowska 7 a l. 32
02-765 Warszawa

tel: 604 142 074

e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.